Poradca,informátor v oblasti:
životosprávy,zdravotných
ťažkostí,formovania postavy.
J-Synek2.jpg
Diviaky nad Nitricou 33
Mailom:fitness7@azet.sk
Telefonicky:0918490828
Po-Ne:8-20hod.

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.
Objednávky príjimam:
Mailom : fitness7@azet.sk
Mobil:0918490828
Osobne po dohode
Poštovné sa pohybuje v rozmedzí:0,90-3,60 eur,
v objednávke nad 70 eur sa poštová služba neplatí,
v určitých prípadoch aj pri nižších objednávkach.
Odosielanie výrobkov:do 24hod./ak sú na sklade/

Pri objednávaní produktov napíšte do mailu okrem adresy
aj vaše telefónne číslo.

Jednou z najušľachtilejších činností je znižovanie bolesti a utrpenia druhým.

VLASY-S, VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K

VLASY-S,VLASY-K,INHIBITOR-115ml : 19,50eur
VLASY-K:115ml

VLASY-K:115ml

VLASY-K:155ml-19,50eur

PRODUKTY vyrobené podľa receptúry prof.Anny Struneckej
Cez dve desaťročia sa VLASY S,VLASY K, INHIBITOR predávali
aj v cca 70-80 v kozmetických salónoch v PRAHE.
V súčasnosti po 5 rokoch sú vám znovu k dispozícii.
 

VLASY  S
1 až 3 mesačná dávka,podľa hustoty a dlžky vlasov.
CENA: 115ml-19,50eur
Vlasový prostředek VLASY S , který vyrábala česká firma OSA, přírodní produkty je bylinný extrakt, který u více než 95% mužů a žen zastavuje vypadávání vlasů, obnovuje jejich růst a podstatně zvyšuje jejich kvalitu.
Extrakt VLASY S je připraven ze 14 bylin sbíraných v různou dobu, zpracovávaných a extrahovaných různými postupy a použitých v různých koncentracích. Všechny byliny jsou z ČR a jsou zpracovávány převážně v čerstvém stavu. K přípravě je používán jemný líh obilný a destilovaná voda. Extrakt se aplikuje vtíráním do pokožky skalpu 1krát denně nejméně po dobu 3 měsíců.

Příznivé účinky jsou dlouhodobé a přetrvávají po 3-6 měsíční kůře po dobu následujících 3 - 5 let, někdy i déle.

účinné látky: kopřiva dvoudomá, chmel otáčivý, černý bez, líska obecná, fenykl obecný, fialka trojbarevná,...


Účinky vlasové vody VLASY S:

- urychluje růst vlasů (v počátku 2x až 3x)
- odstraňuje tvorbu lupů v mírnějším stadiu
- tlumí mazotok
-zvyšuje kvalitu a tloušťku vlasů (až o 20%)
-alopecia area zarůstá
-androgenní alopecie nepokračuje - vlasy se zahušťují (až o 300%)
-po 1-2 týdnech aplikace bývají vlasy zpevněné jako po použití tužidla

Příznivé účinky extraktu VLASY S jsou dlouhodobé. Přetrvávají po 3 – 6 měsíční kůře minimálně po dobu jednoho růstového cyklu,
po dobu 3-6 let nekdy i déle.
Široké spektrum příznivých účinků vysoce převyšuje veškeré známé vlasové prostředky.

Aplikace se provádí zevně vtíráním 2-4 ml extraktu ke kořínkům vlasů. Velice důležitou podmínkou pro dosažení účinnosti je každodenní aplikace po dobu minimálně 3 měsíců. Pokud nebudete aplikovat extrakt každý den, je třeba použít minimálně tři měsíční dávky v průběhu 6 měsíců. V případě většího poškození vlasů je vhodné aplikovat větší počet měsíčních dávek.

Nicméně očekávání, že se objeví husté a silné vlasy na hlavě, která byla holá po dobu několika let, je značně nerealistické a takový prostředek nebyl dosud objeven. Vlasové folikuly ve skalpu mužů blížících se šedesátce mají rovněž sníženou schopnost svého přeprogramování a regenerace, takže v takových případech se po aplikaci extraktu VLASY S setkáváme s nárůstem jemného vlasového chmýří, protkávaných místy silnými ojedinělými vlasy.

Jako nejlepší způsob zdůrazňujeme prevenci, která by se měla projevit aplikací extraktu VLASY S ihned po započetí problémů nebo raději ještě předtím, než vlasy začnou nadměrně vypadávat.

Vlasový paradoxon
Při aplikaci VLASY S jsme pozorovali u některých žen s dlouhými vlasy v intervalu 1-2 měsíce po započetí aplikace zvýšené vypadávání vlasů. Současně byl pozorován hustý podrost nových vlasů, který má po tříměsíční každodenní aplikaci délku 4 - 6 cm. Pro tento jev jsme zavedli název VLASOVÝ PARADOXON, který definujeme takto: čím účinnější vlasový prostředek je aplikován, tím větší počet dožitých vlasů vypadává v počátku jeho aplikace.
Tento efekt vysvětlujeme tím, že po aplikaci VLASY S dochází k razantnímu růstu nových vlasů, takže dožité vlasy jsou velice intenzivně vytěsňovány.Vypadávání starých vlasů a rychlý nástup hustého podrostu je tak jednoznačným ukazatelem vysoké účinnosti extraktů VLASY S. Působením na vlasový folikul dochází rovněž k rychlejšímu dělení buněk, takže se v počátku urychluje růst vlasů 2x -3x.

Návod k použití
Obsah 1 - 2 kávových lžiček extraktu vtírejte denně ke kořínkům vlasů tak, aby byly vlasy lehce navlhčeny. Necháme oschnout, extrakt neomýváme. K dosažení účinku a jeho stabilizace na delší dobu je nutná aplikace min. 3 - 6 měsíčních dávek podle rozsahu poškození vlasů.

Používání extraktu VLASY S může mít při stejném konečném efektu jinou odezvu v počátečních fázích u mužů a jinou u žen.

U mužů

-Již po 1 - 2 týdnech bývají vlasy zpevněné jako po použití tužidla
-Po cca 4 až 5 týdnech zevní aplikace zastavuje nebo výrazně omezuje vypadávání vlasů
-Po 3 měsících nastává zvýšení počtu vlasů až o 50% na 1 cm2
-Zvýšení pevnosti, pružnosti a tloušťky vlasů (až o 20%)
-Mizení lupů a zlepšení stavu pokožky
-Po 6 měsících zvýšení počtu vlasů až o 300% na 1 cm2

Tyto účinky jsou dlouhodobé a přetrvávají i po ukončení aplikace extraktu po dobu růstového cyklu vlasů, t.j. asi po dobu dalších 3-5 let. Doporučujeme používání extraktu VLASY S zejména jako prevenci již při započetí zjemňování vlasů a nejpozději okamžitě po započetí problémů se zvýšeným vypadáváním vlasů.


U žen

-Po cca 1 - 4 týdnech zevní aplikace nastává zpevnění vlasů (tužidlový efekt), které může být provázeno jejich zvýšeným promaštěním
-U žen s krátkými vlasy se po 4-6 týdnech aplikace objevuje hustý podrost nových vlasů s výrazným urychlením růstu ( cca 2-3cm za měsíc)
-U žen s dlouhými vlasy se někdy objevuje v intervalu aplikace 1-2 měsíce zvýšené vypadávání dožitých vlasů, které je způsobeno razantním startem růstu nových vlasů
-Po 3 měsících a déle nastává výrazná regenerace v podobě lesklých a pevných vlasů a výrazným omezením jejich vypadávání. Po 3 měsíční každodenní aplikaci byl rovněž pozorován hustý podrost vlasů o délce 4-6 cm

Ženám doporučujeme aplikaci extraktu VLASY S jako prevenci při vysazení hormonální antikoncepce, po porodu a v klimakteriu.
Extrakt VLASY S rovněž stimuluje růst řas, obočí a vlasového porostu na jiných částech těla.
Ingredients
Aqua, Alcohol, Benzoic Acid, Urtica dioica, Humulus lupulus, Sambucus nigra, Corylus avellana, Foeniculum vulgare, Viola tricolor.
Obsah měsíční dávky

CENA : 115 ml-19,50eur

Záruční doba: 18 měsíců
Skladovací teplota :5 - 20°C
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ověřování deklarovaných účinků vlasové vody VLASY S s rostlinnými extrakty:
Receptura složení byla vytvořena v létech 1989-1991. Účinnost tohoto bylinného extraktu byla ověřována od roku 1990. V létech 1991-1992 proběhla studie sledování účinků u dobrovolníků, 25 zdravých mužů ve věku 19-56 let, kteří trpěli nadměrným vypadáváním vlasů.

Všichni obdrželi zdarma dávku vlasové vody a byli poučeni o způsobu její aplikace. S prof. Struneckou a Otakarem Struneckým spolupracovala antropoložka RNDr. B. Vacková, CSc. Každému muži byly spočítány vlasy na 1cm2 na dvou určených místech hlavy a byly odebrány vzorky vlasů k mikroskopickému vyšetření. Opakované vyšetření bylo provedeno 3 měsíce od začátku aplikace a po 6 měsících.

Formou dotazníku byly rovněž sledovány subjektivní pocity a snášenlivost vlasové vody. Výsledky této pilotní studie byly po schválení technologické normy pro VLASY S v roce 1993 rozšířeny o pozorování dalších mužů i žen. Účinky našich extraktů hodnotily m.j. kosmetičky F. Bílková, M. Veselá a pí M. Daníčková. Kromě běžných kadeřnických a kosmetologických přístupů hodnotila účinky naší vody pomocí přístroje Trichocomputer pí. M. Svárovská (Praha). Svárovská ve svém salonu Monika pozorovala rovněž účinky u mužů postižených alopecia area. Ve všech sledovaných případech došlo po 6 měsících k zlepšení vlasového porostu.

V roce 1995 jsme referovali o získaných výsledcích u skupiny 50 mužů na mezinárodní kosmetologické konferenci (8.-10. listopadu 1995, Karlovy Vary). Tato studie potvrdila výsledky pilotní studie a opakovaně ukázala, že již po 4-5 týdnech aplikace lze pozorovat výrazné omezení nebo zastavení nadměrného vypadávání vlasů.

Po 3 měsících aplikace jsme zaznamenali zvýšení počtu vlasů na 1cm2 o 20- 50% u 95% sledovaných mužů, po 6 měsících až na trojnásobek. U žádného muže jsme nezaznamenali snížení počtu vlasů. Vlasy měly přírůstek až 6cm za dva měsíce, což je urychlení růstu až na trojnásobek.

Vždy jsme pozorovali zlepšení pevnosti, pružnosti a zlepšení povrchu vlasů. Voda vždy uklidňovala podrážděnou pokožku a přispívala k odstranění lupů. Pouze v jednom případě jsme zaznamenali zvýšenou svědivost po 6 měsíční aplikaci.

Příznivé účinky extraktu VLASY S jsou dlouhodobé. Přetrvávají po 3 – 6 měsíční kůře po dobu jednoho růstového cyklu, t.j.po dobu 3-5 let. V jiné skupině mužů (n=11) jejichž skalp byl holý po mnoho let a u mužů ve věku nad 55-60 let, jsme však zjistili, že se na skalpu objevoval pouze nárůst velusových vlasů s ojedinělými silnějšími vlasy, i když ostatní příznivé účinky vlasové vody se na zbylých vlasech projevovaly bez ohledu na věk.

Naše ověřování účinků se po roce 1993 rozšířilo i na ženské vlasy (1993-1995 soubor 48 žen). U žen s krátkými vlasy se již po 1-1,5 měsíci začal objevovat hustý podrost vlasů a po tříměsíční aplikaci se projevila výrazná regenerace a zahuštění vlasů. U žen s dlouhými vlasy jsme po 1-2měsíční aplikaci pozorovali zvýšené vypadávání starých vlasů, které byly vytlačovány podrostem nových, rychle rostoucích a silnějších vlasů. Některé ženy udávaly po zahájení aplikace zvýšené maštění. Po 3-6 měsících se projevila výrazná regenerace vlasů po celé délce s hustým podrostem nových vlasů.

V 6 případech byl sledován vliv vlasové vody VLASY S u psů, kde rovněž vyvolával nárůst srsti na postižených místech.
Sledování nežádoucích účinků a přecitlivělosti:
1993: V rámci schvalovacího řízení hlavním hygienikem ČR byly provedeny zkoušky chemického a mikrobiologického složení, cytotoxicity in vitro na králičích splenocytech a dráždivosti epikutáními testy na pracovišti SZÚ.
Dokument ZŽP 16-504/93-47ze dne 22. 4. 1993 (podepsáni MUDr. D. Jírová, CSc. a RNDr. S. Fiker, CSc.) uvádí, že nejsou námitky proti předloženým přípravkům VLASY S a VLASY K podle podnikové normy TP-14 136-92. Byl rovněž získán posudek o jakosti Státní zkušebny Bratislava č.j.7971/7/3206/92 ze 17.12.1992.
1998-9: Opakované řízení - žádost o vydání závazného posudku hlavního hygienika ČR:
opět provedeno vyšetření sensorické, chemické a mikrobiologické (Hygienická stanice hl.m. Prahy HV/7121-7122(223. 1-37/98, mikrobiologické vyšetření, obsah toxických prvků cytotoxicita in vitro ve tkáňové kultuře a epikutánní testy na dráždivost, vše s negativními nálezy ( ZŽP 13-4052/98-1800, podepsáni MUDr. D. Jírová, CSc. a doc. MUDr. Komárek, CSc.).
2003: revidované řízení
Posudek SZÚ Praha ZŽP 13-608/03-189 a Zhodnocení bezpečnosti č.j. 0104037, MUDr. D. Jírová, CSc. provedeno vyšetření mikrobiologické,zkoušky cytotoxicity (myší fibroblasty) a lokální tolerance

Velice důležitou podmínkou pro dostatečnou účinnost extraktů je jejich každodenní aplikace po dobu minimálně 3 měsíců. Pokud nebudete aplikovat extrakty každý den, je třeba použít minimálně tři měsíční dávky v průběhu 3-6 měsíců. V případě většího poškození vlasů je vhodné aplikovat větší počet měsíčních dávek.
Nicméně očekávání, že se objeví husté a silné vlasy na hlavě, která byla holá po dobu 15 – 20 let, je značně nerealistické a takový prostředek nebyl dosud objeven. Vlasové folikuly ve skalpu mužů blížících se šedesátce mají rovněž sníženou schopnost svého přeprogramování a regenerace, takže se po aplikaci extraktu VLASY S v takových případech setkáváme s nárůstem jemného vlasového chmýří (velusových vlásků), protkávaných místy silnými ojedinělými vlasy. Z tohoto důvodu zdůrazňujeme jako nejlepší způsob prevenci, která by se měla projevit aplikací extraktu VLASY S ihned po započetí problémů nebo raději ještě předtím, než vlasy začnou vypadávat.
VLASY K

Dlhodobý antropologický
výskum a praktické overovanie dokázalo, že:

Bylinný extrakt VLASY K obmedzuje šedivenie vlasov a vlasového porastu na ostatných častiach tela . Po jeho používaní
• šedivenie vlasov nepokračuje
• vo vlasoch sa objavuje pigment
• vlasy sa vracajú až k pôvodnému zafarbeniu.

Extrakt VLASY K zároveň zpôsobuje:
• obmedzenie vypadávania vlasov v miernom štádiu
• miznutie lupín v miernom štádiu
• zlepšenie stavu pokožky
Pri dlhodobej aplikácii nebola pozorovaná žiadna precitlivenosť.

CENA :115ml-19,50eur  
Dávka na 1-3mesiace,podľa dlžky a hustoty vlasov
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one